Катаракта

Хірургія – це єдиний ефективний метод лікування катаракти. Катаракта — це повне помутніння чи часткова втрата прозорості кришталика, що спричиняється різними факторами: вік, спадковість, травма, системні захворювання та інше. Катаракта звичайно проявляється зниженням гостроти зору, розмиттям предметів в умовах недостатнього освітлення (сутінки, ніч), появою засвітів.

Завдяки сучасним методам хірургії катаракти та появі м’яких (гнучких) штучних кришталиків, такі втручання є малоінвазивними, а післяопераційна реабілітація є дуже швидкою. Сьогодні людині, що має катаракту, не потрібно страждати від поганого зору та чекати «дозрівання» катаракти, що може тривати багато років. Загальновідомо, що якість та безпека оперативних втручань з приводу катаракти є настільки високою, що таке втручання можна пропонувати людям, котрі не хочуть носити окуляри чи контактні лінзи, навіть з повністю прозорим кришталиком.

Хірургічні Техніки

Хірургія катаракти включає в себе видалення мутного кришталика з використання ультразвуку через мікропроколи (від 1,8 до 2,5 мм), що не вимагають швів та заміна його на штучний кришталик чи Преміум ІОЛ (торичну для корекції астигматизму та мультифокальну чи трифокальну для зменшення залежності від окулярів при читанні).

  Мультифокальні та трифокальні штучні кришталики розроблені так, що б отримувати чітке зображення вдаль, середні відстані та зблизька, що в 80% випадків дозволяє повністю обходитися без окулярів. Для правильного розрахунку оптичної сили кришталика необхідне попереднє обстеження з використанням високоточного офтальмологічного обладнання.

Зв'яжіться з нами

пр-т Перемоги 119а
14000 Чернігів
Телефон: +380 (98) 020-41-77
info@shevchyk.com

Замовте дзвінок

Наш YouTube канал

Наші наукові роботи

У нас самий кваліфікований персонал

Василь Шевчик

Головний хірург

Ніжин, від. Богуна 51а

+380 (66) 609-77-06 +380 (96) 099-84-02 Прокласти маршрут Зв'язатися з нами

Чернігів, пр-т Перемоги 119а

+380 (98) 020-41-77 +380 (66) 020-41-77 Прокласти маршрут Зв'язатися з нами