fbpx

Косоокість у дорослих

Косоокість — це захворювання при якому втрачається паралельне положення очей. Найчастіше воно розвивається в дитинстві, проте його можна вилікувати в будь якому віці пацієнта.

Причиною косоокості в дорослих може бути косоокість, що виявлена в дитинстві чи з’явитися вторинно до певних захворювань дорослого віку:
Паралітична: м’язи, що відповідають за рухи ока стають більш слабкими внаслідок неврологічної патології, пухлини чи ішемії.
Рестриктивна: обмеження рухів ока внаслідок попередніх операцій на оці, травм ока та орбіти чи вторинно до високої короткозорості чи ендокринної офтальмопатії.
Обскураційна: внаслідок тривалого зниження чи відсутності зору одного ока (глаукома, катаракта, макулодистрофія)

Короткозорість найчастіше лікується оперативно, що дозволяє відновити правильне положення ока. Незважаючи на час появи косоокості, оперативне лікування можна проводити в любому віці. Найчастіше операцію виконують під місцевим знеболенням і пацієнт не потребує стаціонарного спостереження. В ході операції регулюють силу м’язів, що рухають око — посилюючи слабкі чи послабляють сильні. Інколи оперативне лікування роблять в декілька етапів, якщо кут косоокості дуже виражений. Позитивний результат досягається майже в 90% випадків, а покращення положення косого ока пацієнт відмічає відразу після операції. Виправлення косоокості усуває не лише косметичний дефект, а й дозволяє покращити психоемоційний статус пацієнта .

Фото

Косоокість

Зв'яжіться з нами

пр-т Перемоги 119а
14000 Чернігів
Телефон: +380 (98) 020-41-77
info@shevchyk.com

Замовте дзвінок

Наш YouTube канал

Наші наукові роботи

У нас самий кваліфікований персонал

Василь Шевчик

Головний хірург

Ніжин, від. Богуна 51а

+380 (66) 609-77-06 +380 (96) 099-84-02 Прокласти маршрут Зв'язатися з нами

Чернігів, пр-т Перемоги 119а

+380 (98) 020-41-77 +380 (66) 020-41-77 Прокласти маршрут Зв'язатися з нами