fbpx

Вітрео-ретинальні хвороби

Сітківка — це світлосприймаюча тканина ока, що вистилає його зсередини. Оптична система ока фокусує зображення об’єктів на сітківці. Світло продукує електричні потенціали в сітківці, що за допомогою нервових волокон по зоровому нерву проводяться в центри зору головного мозку.

Сітківка дуже делікатна тканина ока і може легко пошкоджуватися як очними, так і системними захворюваннями. Очні захворювання включають відшарування сітківки, вікову макулодистрофію, увеїти та високу короткозорість. Системні – діабет, артеріальна гіпертензія та деякі колагенози.

Діагнозтичні методи

Офтальмоскопія. Це безпосередній огляд сітківки після розширення зіниці та є першим і основним методом діагностики стану сітківки. Завдяки наявності спеціального обладнання ми можемо отримати високоточні фотографії сітківки (Ретинографія), що дозволяє контролювати стан сітківки та порівнювати її зміни з часом.

Флуоресцентна ангіографія. Даний метод полягає в введені контрасту через вену руки і фотографуванні його проходження по артеріям та венам сітківки, що дозволяє детально оцінити стан судин сітківки та судинної оболонки ока.

Оптична когерентна томографія (ОКТ). Діагностичний метод, що дозволяє отримати трьохмірні зображення сітківки з розрішенням 5 мікрон. На даний час це найбільш точний, а головне, неінвазивний метод обстеження сітківки.

  У пацієнтів з непрозорими оптичними середовищами ми можемо провести В-ультразвукове дослідження, що дозволяє оцінити положення сітківки та діагностувати такі захворювання, як гемофтальм, внутрішньо очні пухлини та відшарування сітківки.

Зв'яжіться з нами

пр-т Перемоги 119а
14000 Чернігів
Телефон: +380 (98) 020-41-77
info@shevchyk.com

Замовте дзвінок

Наш YouTube канал

Наші наукові роботи

У нас самий кваліфікований персонал

Василь Шевчик

Головний хірург

Ніжин, від. Богуна 51а

+380 (66) 609-77-06 +380 (96) 099-84-02 Прокласти маршрут Зв'язатися з нами

Чернігів, пр-т Перемоги 119а

+380 (98) 020-41-77 +380 (66) 020-41-77 Прокласти маршрут Зв'язатися з нами