fbpx

Дитячий кабінет апаратного лікування

Говорячи про апаратні способи лікування очних захворювань у дітей одразу наголошуємо — якщо одночасно лікуються дві та більше дитини, їхня увага розпорошується, тоді як результат можливий лише за умови безперервного контролю за правильним проходженням лікування.

Тому у кабінеті апаратного лікування клініки Шевчика досвідчена медсестра займається лише з ОДНІЄЮ дитиною впродовж усього сеансу. Саме це і є запорукою якісного лікування та отримання максимального покращення зору пацієнта.

Коли офтальмолог призначає “апарати”?

Для профілактики та лікування різних проблем очей, пов’язаних із зоровими навантаженнями, порушенням координації роботи м’язів і оптичними порушеннями.

Вони дозволяють зміцнити зір, а в багатьох випадках поліпшити його без хірургічного втручання. При деяких захворюваннях апаратне лікування — єдиний спосіб поліпшити зір.

Особливо ефективним є застосування апаратів для лікування дитячих очних захворювань, пов’язаних з порушенням координації й роботи м’язового апарату ока.

При яких патологіях рекомендовано проходити курс апаратного лікування?

  • Амбліопія.
  • Косоокість.
  • Порушення бінокулярного зору.
  • Всі форми порушення рефракції ока: далекозорість, короткозорість, астигматизм.
  • Спазм акомодації.
  • Вікова далекозорість — пресбіопія.
  • Астенопія.
  • Реабілітація після рефракційної хірургії (лазерної та оперативної).
  • Дистрофічні й постзапальні стани переднього відрізка ока.
  • Суха форма макулодистрофії, глаукома, часткова атрофія зорового нерва.

Як все відбувається?

Апаратне та фізіотерапевтичне лікування проводиться у вигляді курсів по 10-15 сеансів, в які входить, як правило, кілька методів. Підбираються курси лікування індивідуально в залежності від стану очей пацієнта і вирішуваних завдань.
Апаратне лікування безконтактне та комфортно переноситься навіть у найменших пацієнтів. Для них використовуються програми лікування, мають ігрову форму.

Яке обладнання використовується?

  • Гелій-неоновий лазер
  • Апарат “Струмочок”
  • Сінаптофор
  • Амбліопанорама
  • Програмно-комп’ютерне лікування

Гелій-неонова лазерна терапія

Лазер має стимулювальну дію на структури ока завдяки променю світла низької інтенсивності.

Цей промінь медсестра направляє прямо на структуру ока, що потребує лікування, фокусуючи його через спеціальну лінзу. Таким чином увесь терапевтичний потенціал направляється лише в необхідну ділянку ока, без розсіювання на все око.

Лазерний промінь працює на молекулярному, клітинному, тканинному й органному рівні, сприяє підвищенню захисної активності клітин пігментного епітелію сітківки, запобігає розвиткові дегенеративних змін в центральній нервовій системі, поліпшує кровообіг і обмін речовин ока, підсилює регенераторну здатність епітеліальних клітин рогівки, активізує місцевий імунітет, знімає спазм циліарного м’яза.

Апарат “Струмочок”

Призначений для лікування та стабілізації міопічного процесу, для розвитку акомодації, для стимуляції та тренування зору при амбліопії, гіперметропії, астигматизмі, пресбіопії.

Апарат може ефективно використовуватися для зняття спазму акомодації й профілактики короткозорості у дітей при підвищенні зорових навантажень. Дія заснована на тренуванні механізму акомодації в процесі спостереження символу, який, циклічно переміщаючись, віддаляється або наближається до ока. Зображення символу спостерігається через лінзу.

Сінаптофор

Пристрій Сінаптофор було створено з метою діагностики та лікування косоокості.

Він використовується для:

  • виявлення і вимірювання кута страбізму (об’єктивного і суб’єктивного);
  • діагностики стану і функціонування сітківки;
  • перевірки здатності очей до бінокулярного злиття.

Амбліопанорама

Прилад призначений для лікування амбліопії функціонального недорозвинення сітківки, починаючи з раннього дитячого віку. Використовується для лікування амбліопії методом панорамних фігурних сліпучих полів.

Програмно-комп’ютерне лікування

Під час лікування відбувається активне локальне і загальне роздратування сітківки яскравими колірними динамічними стимулами. В основу вправ покладено методи розвитку сприйняття зорового образу, координованої роботи обох очей, розвитку м’язових резервів очей.

Призначено для діагностики та лікування амбліопії, косоокості, відновлення і розвитку бінокулярного зору, підвищення гостроти зору. Використання даного методу ефективно при спазмах акомодації, міопії, втоми очей при роботі за комп’ютером, будь-якому зоровому навантаженні, рекомендовано для профілактики зниження зору.

Програмне лікування проходить у вигляді гри для більш активної участі пацієнта в процесі лікування.

У багатьох випадках апаратними методами лікування можна істотно поліпшити зір, зняти стомлюваність, значно підвищити ефективність лікування косоокості, розвинути бінокулярний зір.

Контакти

Пишіть нам: clinic@shevchyk.com

Для жителів Чернігівської області та прилеглих населених пунктів працює мобільний офтальмологічний кабінет.

Записатися на обстеження:

+38 095 129-52-11

Чернігів

пр. Перемоги 119а, на карті
пн-пт 9:00-18:00,
сб 10:00-18:00

+38 098 020-41-77
+38 066 020-41-77

Beauty-медицина viber, telegram:

+38 066 393-42-85

Лазерна корекція зору:

+38 098 030-41-77

Ніжин

вул. Академіка Амосова 15, на карті
пн-пт 9:00-18:00,
сб 10:00-18:00

 

+38 0462 92-92-53
+38 097 373-04-04
+38 099 498-94-78
+38 093 567-68-78