fbpx

Fractora – для молодості та здоров’я шкіри!

Fractora – вибір №1, якщо ви хочете зменшити кількість зморшок, поліпшити стан шкіри, усунути дефекти (розтяжки, шрами, постакне, пігментація) і отримати здоровий та молодий зовнішній вигляд. У 2019 році в США цю методику визнали найефективнішою апаратної процедурою.

Що ж таке Fractora InMode?


Фрактора — це фракційна радіочастотна процедура (одна з найсучасніших і вельми на попиті), яку роблять на апараті BodyTite. Косметологічна платформа BodyTite розроблена ізраїльською компанією InMode. До неї приєднується високотехнологічна насадка Fractora з мікроголками, що подає в шкіру радіочастотну енергію (RF). У зоні впливу виникає прилив тепла.

М’який вплив голочок Fractora стимулює в підшкірних тканинах реструктуризацію колагену, таким чином запускаючи процес відновлення природної пружності шкіри. Омолоджуючий ефект проявляється шляхом поліпшення структури дерми, підвищення тонусу і гладкості — це дія процесів RF-абляції й шліфування.

Якщо порівнювати з лазерною абляцією (лазерне шліфування шкіри), то після Фрактори процес відновлення значно скорочується, оскільки з огляду на розсіяний мікровплив шкіра набагато менше травмується.

Для яких зон підходить процедура Фрактора?


Fractora успішно працює всюди, де є необхідність відновлення шкіри. Часто це нижня частина обличчя, шия, зона декольте, груди, коліна та ін. Процедуру проводять на тих ділянках тіла, де хочуть скоротити зморшки, прибрати пігментні плями або сліди висипань акне.

Крім того, вплив радіохвиль використовують для лікування пахвового гіпергідрозу (підвищеного потовиділення) – Fractora Dry. 99% пацієнтів після єдиної процедури відзначають повну відсутність неприємного запаху. У 88% випадків достатньо 1 процедури, щоб потовиділення нормалізувався на термін понад рік.

Опис методики Фрактора


Існують різні види насадок, які в залежності від довжини мікроголок впливають на різній глибині. Відповідну вибирає лікар в ході огляду. Параметри впливу — потужність RF-імпульсу, режим, дозволяють ефективно обробляти проблемні області, враховуючи індивідуальні особливості шкіри й чутливість пацієнта. Датчики на поверхні насадок Fractora і комп’ютерна система управління BodyTite запобігають ризик опіків, так само як і пошкодження нервових закінчень і кровоносних судин.

Вбудовані в робочу поверхню насадки Fractora голки-електроди, забезпечують опрацювання шкірних шарів радіочастотною імпульсною енергією на потрібній глибині. Бездротовий вплив обумовлює інтенсивну підтяжку шкірного клаптя, тому процедуру ще називають RF-ліфтингом. Глибину і потужність імпульсів регулюють комп’ютерно, підбираючи параметри індивідуально для кожного пацієнта.

Після проведення процедури може спостерігатися невеликий набряк і точкові «корочки», які проходять самостійно протягом 2-3 днів.

Яка користь від RF-ліфтингу?


Безпека й ефективність впливу радіочастотної фракційної енергії доведена науково. Пацієнти відзначають, що овал обличчя стає чітким, як в юні роки, колір шкіри поліпшується, йдуть зморшки, пігментні плями, постакне, скорочуються пори. Спостерігається значне зменшення судинної сітки. Процедура належить до класу мінімально інвазивних, а це означає, що пацієнт не змушений на довгий час відмовлятися від звичного способу життя.

Відео процесу виконання процедури Фрактора

В цьому випадку виконується лікування гіпергідрозу пахв.


Результат після Fractora


В ході процедури активізуються фібробласти (fibra – волокно, лат. + Βλάστη – паросток, грец.) – клітини сполучної тканини організму, які синтезують позаклітинний матрикс. Попередники білків колагену й еластину — продукт секреції фібробластів, а тому колаген та еластин починають вироблятися з новою силою. Підвищуються тонус і еластичність шкіри. Запускаються механізми відновлення та омолодження.

Як швидко стає помітним результат?

Більше фото результатів Fractora знайдете в галереї «До \ Після»


Візуальний ефект видно відразу після Fractora, і разом з тим оцінюють його через 2 тижні або через місяць. Поліпшення стану шкіри триває ще три місяці після процедури.

Головні результати процедури Фрактора:

 • Кількісне зменшення зморшок і їх глибини
 • Істотна підтяжка шкірного клаптя в зоні обробки
 • Овал обличчя набуває чіткість молодості
 • Пігментні плями зникають або стають менш помітними
 • Вирівнювання поверхні шкіри, «полірування» таких вад, як постакне або розтяжки-стриї
 • Пропадають судинні «зірочки»
 • Помітно поліпшується і свіжіє колір шкіри

Показання для процедури Fractora

 • Тип старіння шкіри: дрібнозморшкуватий тип старіння (ідеально підходить для сухої шкіри);
 • Обличчя, шия й область декольте: глибокі та дрібні зморшки, складки;
 • Шрами постакне;
 • Зниження тонусу шкіри;
 • Стрий на грудях, животі, стегнах і т.п.;
 • Млява шкіра кистей рук;
 • Гіпергідроз (підвищене потовиділення) пахв.

Як записатися на консультацію з приводу процедури Фрактора?

Телефонуйте або пишіть в Вайбер асистентові пластичного хірурга: 066 393-42-85

Реабілітація, або коли можна наносити макіяж?


Оскільки процес відновлення після Fractora дуже короткий, декоративна косметика дозволена через 1-2 дні. Догляд за шкірою звичайний. Необхідно уникати прямих сонячних променів або наносити сонцезахисний крем широкого спектра. Кілька днів після процедури можуть зберігатися точкові «корочки», а також легке почервоніння і набряк. Тривалість описаних явищ залежить від обраних параметрів впливу.

Чи можна поєднувати Fractora з іншими процедурами?


Можна, а іноді навіть потрібно. Часто Фрактора використовується в нашій клініці, щоб ідеально «заполірувати» шкіру, скажімо, після радіочастотної ліпосакції FaceTite, яку робимо на тій же косметологічній платформі, тільки за допомогою іншої насадки.

Інший приклад відмінної ефективності — поєднання блефаропластики (пластики повік) і Fractora за один сеанс. Пацієнт отримує одноразовий омолоджуючий ефект, знімає візуально 10-15 років, та й період відновлення один.

Цей та інші нюанси потрібно обговорити з вашим лікарем під час консультації, щоб отримати максимально відповідний вашим очікуванням результат бьютифікаціі.

Контакти

Пишіть нам: clinic@shevchyk.com

Для жителів Чернігівської області та прилеглих населених пунктів працює мобільний офтальмологічний кабінет.

Записатися на обстеження:

+38 095 129-52-11

Чернігів

пр. Перемоги 119а, на карті
пн-пт 9:00-18:00,
сб 10:00-18:00

+38 (098) 020-41-77
+38 (066) 020-41-77

Beauty-медицина viber, telegram:

+38 (066) 393-42-85

Лазерна корекція зору:

+38 (098) 030-41-77

Ніжин

вул. Академіка Амосова 15, на карті
пн-пт 9:00-18:00,
сб 10:00-18:00

 

+ 380 462 92-92-53
+ 380 97 373-04-04
+ 380 99 498-94-78
+ 380 93 567-68-78