fbpx

Нічні лінзи MoonLens

Вперше у місті клініка Василя Шевчика пропонує рефракційну терапію (нічну корекцію зору) лінзами MoonLens®!

MoonLens – ортокератологічні (нічні) лінзи останнього покоління, що дозволяють безопераційно коригувати короткозорість (міопію) та міопічний астигматизм у дітей і дорослих. Це сучасний, зручний і безпечний засіб.

Ортокератологія — це найефективніший метод зменшення швидкості прогресування короткозорості, аж до її повної зупинки. Тому важливо використання нічних лінз на ранніх стадіях міопії та в період максимально активного росту ока (6-8 та 13-18 років)!

Суть методу, або як працює рефракційна терапія

За допомогою нічних лінз змінюється конфігурація епітелію рогівки під час сну шляхом впливу гідродинамічних сил. Заломлення рогівки уві сні набуває заданої величини, що її індивідуально розраховує офтальмолог для гарного зору на весь день. Тобто вони працюють, поки ви спите. Поверхня рогівки зберігає надбану форму від 24 до 48 годин.

MoonLens дозволені для серійного застосування в США і включені у програму ортокератології Bausch + Lomb Vision Shaping Treatment під ліцензією FDA PMA P010062.

Кому підходять нічні лінзи?

 • пацієнтам віком від 6 до 60 років з короткозорістю до -7.0 діоптрій без астигматизму та до -4.0 діоптрій з астигматизмом;
 • дітям та підліткам, чия короткозорість прогресує;
 • дорослим, яким через суб’єктивні чи об’єктивні причини неможливе виконання рефракційної операції з корекції міопії;
 • дорослим пацієнтам із короткозорістю, яким через вимоги до професії не рекомендовано носити окуляри та контактні лінзи в денний час: військові, спортсмени, водії, працівники в задимлених або пильних приміщеннях та ін.

Особливості та переваги нічних лінз Moon Lens

Серед найбільш популярних ортокератологічних лінз, що довели свою ефективність – MoonLens і Paragon. Принцип їх дії ідентичний: пацієнт одягає лінзи перед сном, спить в них, а вранці знімає і весь день прекрасно бачить без окулярів і контактних лінз.

Основна відмінність MoonLens від Paragon – діоптрійний ряд.
MoonLens використовуються для корекції короткозорості від -0.5 до -7.0 діоптрій без астигматизму і до -4.0 діоптрій з астигматизмом.
Для порівняння, лінзи Paragon рекомендовані при міопії від -0.5 до -6.5 діоптрій і астигматизмі до 1.75 діоптрій.

Переваги

 • Простота у використанні та отриманні ефекту. Лінзи надягають тільки на час нічного сну (6-8 годин), тому пацієнт не відчуває дискомфорту, а під час неспання веде повноцінний спосіб життя, як людина з хорошим зором — може читати, активно рухатися, займатися спортом.
 • Безпека. Вірно розрахована лінза не порушує природну анатомію рогівки, зберігає цілісність її шарів і лише допомагає повернути фокусну відстань ока в фізіологічне положення.
  Метод має зворотний ефект, за бажанням можна легко повернутися до інших видів корекції.
 • Успіх на першому прийомі завдяки зручній методиці підбору
  Методика успішно використовується в 60-ох країнах світу. У 95% випадків пацієнт отримує оптимальну пару лінз вже при першому звертанні.
 • Ідеально підходять дітям і підліткам. Діти більш рухливі, ніж дорослі, і нічні лінзи дають їм можливість вести активний спосіб життя днем. Нічні лінзи не тільки коригують зір, але і значно гальмують темпи прогресування короткозорості, допомагають зняти спазм акомодації й посилити резерви фокусувальної системи ока. Лікування відбувається під час сну, отже батьки в змозі забезпечити контроль і догляд за лінзами, що важливо для здоров’я очей.
 • Не викликають гіпоксії рогівки, бо їх надягають тільки на час сну, коли очі закриті.
 • Нормалізують сльозо обмін, створюючи механічний бар’єр для захисту передньої поверхні ока, що унеможливлює виникнення синдрому “сухого ока”.

Чи підходить вам нічна корекція?

Лінзи індивідуально підбирає офтальмолог, що пройшов спеціалізоване навчання та має відповідний дозвіл. В клініці Шевчика це — головний лікар Світлана Возіян.

Підбір нічних ортокератологічних лінз вимагає високої кваліфікації фахівця і наявності сучасного високотехнологічного обладнання.
В річну програму входять безпосередньо лінзи, стартовий набір (розчин, контейнер, фіксатор лінз, зволожуючі краплі) періодичні огляди – на другий-третій день, через тиждень, місяць та кожні 3 місяці.

Все це разом з комфортним супроводом на всіх етапах корекції зору вже є доступним в Чернігові. Наша мета — здоров’я ваших очей!

Контакти

Пишіть нам: clinic@shevchyk.com

Для жителів Чернігівської області та прилеглих населених пунктів працює мобільний офтальмологічний кабінет.

Записатися на обстеження:

+38 095 129-52-11

Чернігів

пр. Перемоги 119а, на карті
пн-пт 9:00-18:00,
сб 10:00-18:00

+38 (098) 020-41-77
+38 (066) 020-41-77

Beauty-медицина viber, telegram:

+38 (066) 393-42-85

Лазерна корекція зору:

+38 (098) 030-41-77

Ніжин

вул. Академіка Амосова 15, на карті
пн-пт 9:00-18:00,
сб 10:00-18:00

 

+ 380 462 92-92-53
+ 380 97 373-04-04
+ 380 99 498-94-78
+ 380 93 567-68-78