Ірина Володимирівна Дейнега дуже уважна до пацієнтів, приділяє кожному стільки часу, скільки потрібно, доброзичлива, весела та життєрадісна, завжди прийде на допомогу, порядна та розумна, і, звичайно, завжди усміхнена.
Всім цікавиться, з радістю відвідує різноманітні курси та конференції. Тільки за останній рік встигла пройти декілька, зокрема конференцію катарактальних та рефракційних хірургів в Парижі.
Ця лікарка, що за будь-яких обставин зберігає позитивний настрій, перед тим, як почати працювати в клініці Шевчика, пройшла довгий шлях.
Після закінчення медучилища продовжила навчання в Полтавській медстоматакадеміі, потім була інтернатура на базі відділення мікрохірургії ока в Чернігівській обласній лікарні з очною частиною в Центрі мікрохірургії ока КМАПО.
Стати лікарем — це мрія дитинства Ірини, хоча в родині медиків не було. Офтальмологію обрала під враженням від особистого знайомства з В.М. Поспєловим — відомим лікарем з Полтавської області, який виявився татом однокурсниці. А ще згадує з великою вдячністю викладача курсу очних хвороб М.М. Владимирову.
Майже 19 років працювала в Чернігівській міській лікарні №2 в офтальмологічному відділенні поліклініки.
Рік тому пройшла курс “Сучасні методи діагностики захворювань сітківки”, що містив лабораторне навчання з інтравітреальних та субтенонових ін’єкцій.
На початку жовтня 2018 року прийшла до клініки Шевчика, як ретинолог — фахівець із захворювань сітківки ока.
Каже, що особливих хобі не має — просто любить театр, природу, рибалку.
Своїм найвищими професійними досягненнями Ірина Володимирівна вважає вдалі амбулаторні операції та інтравітреальне (в простір задньої частини ока) введення препаратів.
Які захворювання лікує ретинолог:
- Центральні й периферичні дистрофії сітківки
- Розриви сітківки ока
- Судинну патологію (тромбози вен і артерій, крововиливи)
- Запальні захворювання (ретиніт, хоріоретиніт)
- Ретинопатії різної природи
- Пухлини сітківки
- Ускладнення інших захворювань (діабету, гіпертонії)
З якими симптомами необхідно звертатися до ретинолога:
- Різка втрата зору
- Іскри та блискавки в очах
- Затуманення зору
- Поява пливучих мушок і помутнінь
- Випадання або звуження полів зору