fbpx

Єлена Чугай

Єлена Володимирівна Чугай обрала досить рідкісну спеціалізацію — офтальмопластичний хірург. В Чернігівській області вона є така одна.

Невпинну в самовдосконаленні лікарку професійні виклики тільки надихають, їй подобається робити таке, чого не можуть інші.
Вона постійно вчиться, об’їздила багато країн, збираючи по спеціалізованим конгресам, майстер-класам та семінарам тонкощі та “лайф-хаки” світових світил естетичної медицини. Стажувалася в найбільш відомих клініках Європи – в Італії та Іспанії.

Своїм головним (поки) досягненням цілеспрямований фахівець вважає якісну універсальність.
Пані Єлена володіє багатьма техніками естетичної хірургії, а крім того може прооперувати катаракту, глаукому, косоокість, реконструювати тканини обличчя, робить лазерні офтальмологічні операції.

У медицину її, можна сказати, привели за руку батьки — мама-офтальмолог і тато-хірург. Розповідає, що росла в “темній кімнаті”, заворожували оптичні прилади.

Закінчила Тернопільський медичний інститут за спеціальністю офтальмологія.
Прагнучи до незалежності (і гарного одягу), рано почала працювати. Спочатку, ще в школі, влітку підробляла санітаркою. Потім на швидкій, з 3 курсу — фельдшером. Кращого місця, щоб навчитися терміново приймати правильні, часто нестандартні, рішення, для лікаря годі й шукати.

Серйозно задуматися про направлення вектора в бік естетики її змусила знаменита професорка Антуанетта Степанівна Синякіна. Офтальмологічна зірка запитала в інтернів: “Чому офтальмологи не роблять блефаропластику? Адже це наше!”

Свою першу пластику повік Єлена зробила мамі, яка допомагала порадою, лежачи на операційному столі.

Відтоді пройшли роки. Зараз, будучи членом Товариства пластичних хірургів України, творячи вже у своїй клініці складні втручання, що вимагають глибоких знань, великої хірургічної практики й філігранної техніки виконання, доктор Чугай щедро ділиться досвідом з колегами.
Вона проводить для хірургів курси по сучасній блефаропластиці, майстер-класи під егідою Спілки українських офтальмохірургів, кілька днів на місяць оперує в Харкові (медичний центр “Офтальміка”).

Своєю “фішкою” майстриня називає “блефаропластику під мікроскопом” – сукупність мікрохірургічних технік, якою володіють всі значущі зарубіжні світила. Плюс, вміння комбінувати це з контурною пластикою, ін’єкціями ботоксу, апаратними методами й іншими естетичними процедурами.
Світова практика прийшла до того, що все взаємопов’язано, і якщо, припустимо, омолодити на обличчі тільки ділянки навколо очей — цього буде недостатньо.

Дізнавшись, що в маленькому Чернігові естетика на такому високому рівні, пацієнти, які приїжджають з інших міст та держав, дуже дивуються. Потім скеровують до майстрині друзів та знайомих.

І це не дивно. А ще в нашому медичному центрі можлива комбінація блефаропластики з іншими модерними процедурами — такими, як радіочастотний ліфтинг або, наприклад, унікальними фенольними пілінгами, які використовують в умовах операційної.

Головним та найбільш приємним Єлена вважає щасливі очі задоволених пацієнтів. Плутані рядки повідомлень, що складаються в послання – “Ви здійснили мою мрію!”

Черпає ресурси в хобі та захопленнях, таких як читання, лижі, дизайн інтер’єрів (до слова, оформлення клініки — її рук справа), пише картини маслом та акрилом, обожнює подорожі.

Щиро переймається історіями своїх пацієнтів, багато з них стали друзями й рік за роком підтримують з її допомогою свою красу і молодість.

Всім їм, сьогоднішнім і майбутнім, Єлена Володимирівна бажає цінувати те, що є, любити та приймати себе будь-якими, адже виправленню піддається практично все, крім внутрішнього стану.

Наші лікарі

Контакти

Пишіть нам: clinic@shevchyk.com

Для жителів Чернігівської області та прилеглих населених пунктів працює мобільний офтальмологічний кабінет.

Записатися на обстеження:

+38 095 129-52-11

Чернігів

пр. Перемоги 119а, на карті
пн-пт 9:00-18:00,
сб 10:00-18:00

+38 (098) 020-41-77
+38 (066) 020-41-77

Beauty-медицина viber, telegram:

+38 (066) 393-42-85

Лазерна корекція зору:

+38 (098) 030-41-77

Ніжин

вул. Академіка Амосова 15, на карті
пн-пт 9:00-18:00,
сб 10:00-18:00

 

+ 380 462 92-92-53
+ 380 97 373-04-04
+ 380 99 498-94-78
+ 380 93 567-68-78