fbpx

Тетяна Романова

Романова Тетяна Олександрівна — кандидат медичних наук і чарівна жінка, працює в офтальмології 20 років.

Починала медичну освіту з Черкаського медичного коледжу, потім навчалася у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

Свою першу лазерну операцію виконала в інтернатурі у 2000 році.
Навчалася в академіка Балашевіча Л.Й., проф. Ізмайлова О.С., проф. Пасєчнікової Н.В., проф. Хольц Ф.

Зараз виконує біля 6000 лазерних операцій на рік. Володіє численними методиками лазерних втручань та є однією з небагатьох ретинологів в Україні, яка виконує операції будь-якої складності в макулярній ділянці ока.

У 2018 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Диференційований підхід до вибору методу лікування хворих з набряком макули внаслідок ретинальної венозної оклюзії». Має семирічний досвід роботи у мережі клінік «Офтальмологічна клініка Узлова», країна Албанія. В Україні працювала в КМКОЛ «Центр мікрохірургії ока», «Світ зору», «Сучасна офтальмологія», інституті кардіології імені М.Д. Стражеска.

А тепер і в нашому місті є можливість отримати якісну консультацію та лікування провідного лазерного офтальмохірурга Тетяни Романової. Це завдяки унікальному поєднанню ґрунтовних знань та вмінь лікаря з надсучасними лазерами, що є в клініці (у лазерному кабінеті їх 4).

Пані Романова є експертом з корекції вікової дегенерації макули, всебічної терапії глаукоми, сучасної терапії катаракти, вітреоретинальної патології, офтальмологічних наслідків діабету та ін.
В неї майже 20 наукових публікацій.

Доктор є неодноразовим учасником наукових конференцій, конгресів і симпозіумів як українських, так і міжнародних (Атланта, Кельн, Монте-Карло, Париж та ін.).
Отримала ряд сертифікатів і дипломів за різними напрямками офтальмології. Володіє методикою субтенонових та інтравітреальних ін’єкцій в лікуванні патологій сітківки. З 2007 р. – член товариства офтальмологів України.

Основні напрямки в роботі:

• діагностика будь-яких патологій сітківки;
• лазерне і консервативне лікування дистрофій, розривів і відшарувань сітківки;
• лазерне і консервативне лікування ускладнень очей при цукровому діабеті (діабетичної ретинопатії);
• комбіноване лікування глаукоми.

Наші лікарі

Контакти

Пишіть нам: clinic@shevchyk.com

Чернігів,
пр. Перемоги 119а, на карті

+380 (98) 020-41-77
+380 (66) 020-41-77

Ніжин,
вул. Богуна 51а, на карті

+380 (66) 609-77-06
+380 (96) 099-84-02